Краса

Австралійський тріо Хайлайтер Model Co

Хайлайтер Model Co

Минулого тижня я писала про хайлайтери та стробінг. Хочу вам розповісти про Хайлайтер Model Co, який в мене зараз.

Там 3 кольори, але мені і одного кольору достатньо. Давайте подивимось на кольори. Я робила фото при денному світлі, та зі спалахом.

Хайлайтер Model Co

 

Нажаль від нього я не фанатію. Текстура в нього занадто тверда, тому виходить так, що захопити можливо замало, чи забагато хайлайтеру, тому виглядає неохайно. Звісно я його використовую, та на це виходить більше часу.

Бронза виглядає какулькою, тому я її використала тільки для свотчів. Model Co рекламує це тріо як зручний та компактний. Я б цей хайлайтер нікуди не взяла с собою, ноу гоу у відпустці. Компактний, та від нього нічого надприродного не дочекатися.

Також бронза має забагато блискіток, тому потрібно уважно наносити хайлайтер. Рожевий при денному світлі має натуральний колір. Світлий нагадує білий та стрібний, чудове шампанське, цей відтінок мені подобається та підходить.

Бачила фото з рекламою цього тріо, так ось ця модель нагадує мені спітнілу леді 🙁 Звісно вона така уся у релаксі, насолоджується що вона на морі (не видно де вона, але я думаю, що на морі) Здається вони занадто захопились хайлайтером. Або вони планували, що хайлайтер купують тільки підгорівші засмаглі дівчата? А коштує ця краса 20-25 €. Я задоволена, що це в мене з бюьті боксу, бо шкода витрачати гроші на таку мініфункціональну цяцю. Та зараз ця цяця плаває на багатьох сторінках ebay, бо більшість незадоволена хайлайтером.

Висновок

Що тут сказати, не хочу дуже ображати хайлайтер, хоч він і не мій фаворит, але іноді я користуюсь рожевим, та шампанським. Але це тільки коли є час! Ось наприклад перед тим як йти на роботу, зовсім не користуюсь цим хайлайтером, бо потребує часу та уважності. Особливо вранці, коли ще дуже мало денного світла, я не ризикую, бо буду як люстра на роботі чи дискокуля 😀

Який хайлайтер у вас? Та улюблений колір 🙂

 

 

You Might Also Like

10 Comments

 • Reply
  Віка
  3. Травня 2017 at 20:29

  Я якраз зараз в пошуці хайлайтера, дякую за відгук)

  • Reply
   Artgardo
   4. Травня 2017 at 9:25

   Я також шукаю інший))) Цей в мене не на кожен день)

 • Reply
  Babsi
  4. Травня 2017 at 10:52

  I love this colors 🙂 xo babsi

  • Reply
   Artgardo
   4. Травня 2017 at 15:46

   Thank you 🙂

 • Reply
  moda-eny
  4. Травня 2017 at 15:41

  Perfect Post 😉

  • Reply
   Artgardo
   4. Травня 2017 at 15:47

   Thank you 🙂

 • Reply
  Наталья Белогловская
  4. Травня 2017 at 22:21

  Мне кажется, розовый оттенок можно использовать в качестве теней. Да уж, оттенки совсем не для хайлайта. Я сейчас использую хайлайтер из палетки BH Cosmetics в коллаборации с Carly Byble (палетка теней и хайлайтеров) – очень довольна качеством хайлайтеров и теней!

  • Reply
   Artgardo
   6. Травня 2017 at 13:56

   Текстура вообще мне не нравится. Если спешу куда-то, то лучше не трогать, или если освещение плохое. Потому что он как-то грязновато ложиться, надо внимательно растушевать.

 • Reply
  Julia Fetisova
  5. Травня 2017 at 10:25

  Интересный хайлайтер, я ими почти не пользуюсь, боюсь лицо будет через чур блестеть)))
  http://www.julia-fetisova.com

  • Reply
   Artgardo
   6. Травня 2017 at 13:54

   Я раньше не пользовалась) Но если цвет подобрать, и им немножко подчеркнуть скулы, то мне нравится)) А выблескивать за 10 км тоже не хочу))

  Leave a Reply