Спосіб життя

Ad sense – чому слід не використовувати

ad sense

Ad sense

Спочатку не хотіла писати на цю тему, бо гугл  вже завалено порадами щодо ad sense, але вирішила висловити свою думку. Колись я там пройшла регістрацію. І ось тільки минулого тижня спробувала це жахіття…

І остаточно видалила, бо не витримала навіть години. Блог виглядав жахливо! Реклама була усюди! Зверху, під інфо про мене, під назвою блогу. Чи у вас є бажання читати блог у якому усюди чіпляється реклама? В мене немає бажання читати такі блоги. Мабуть у кожного була вже така ситуація, коли реклама на тексті, яку не закрити, а текст читати неможливо. Роздивилась я там налаштування і зрозуміла що більшість там і не заробить грошей, бо потрібно 100500 відвідувачів чи кліків на рекламу. Як часто ви самі клікаєте на рекламу ня якомусь сайті? Якщо ніколи, то не робіть це зі своїм сайтом. В мене таке відчуття, що через цю рекламу гугл запхне вас подалі у пошуці коли зрозуміє що реклама на вашому сайті не приваблює. Я звісно подивилась яка реклама була на моїй сторінці, але впевненою я не можу бути, що завжди буде ця реклама. Може там з’явиться:

Як схуднути на 20 кг за тиждень?

Кіркоров вирішив стати жінкою…

Чи щось таке. Чи вам хочеться ваш привабливий блог зробити неякісним? Тим паче що більшість з нас не майстри програмування і це займає час розібратися з іншими налаштуваннями.

Наприклад я і досі не можу підібрати баннер до сайту. В мене є плани щодо покращення блогу, а не щодо погіршення. Блог це як маленька політика. Одного разу зробив щось мізерне жахливе, так люди не забудуть. Ось так і тут, якщо блог не приваблює десятками реклам, то тут вже ніякий пост не допоможе.

Популярні блоги та спонсорство

Якщо ви переглянете приклади професійних блогерів, то не побачите такої реклами. Бо вони працюють з брендами, та їм не до копійкової реклами.

Ось як приклад Ohh Couture – а також для натхнення 🙂

Вирішуйте для себе який шлях обере ваш блог чи сайт. Можливо з ad sense ви покриєте кошти на хостінг, можливо ви хочете заробляти рекламою різних видів. Але якщо вам важливий професійний вигляд, краще не використовувати рекламу.

Також ви не могли помітити є пости з надписом: “This post is sponsored”. На мою думку це набагато краще ніж висяча реклама усюди. Бо читачі вже попереджені, що контент у пості спонсорований. А ще читачі знають, що більшість блогів отримують спонсорів. Одного разу мені запропонували написати пост, спочатку я зраділа, але потім навіть не відповіла їм. Як не крути, писати у блог – витрата часу. Хтось пише за годинку, хтось готується тиждень, тому ви повинні знати, скільки коштує ваш час та праця. Кожен з нас знає – час це гроші. Мені запропонували написати пост на тему весілля, з ідеями та порадами, а ще фото з сайту їх весільних суконь……… і все це за 5€. Чесно? Жартуєте? Я повинна шукати ідеї на тему весілля, поради які зацікавлять наречених, витратити купу часу і все це за 5€? Іноді краще сказати НІ. А ще це був магазин весільних суконь Made in China. Тут потрібна дуже крута реклама щоб китайське зробити High Fashion.

Чи ви використовуєте рекламу? Якщо вам цікаво, прост про Shadowban у Інстаграм можете читати тут.

You Might Also Like

6 Comments

 • Reply
  Наталья Белогловская
  22. Вересня 2017 at 11:48

  Спасибо, что поделилась опытом! Сомнительное удовольствие!

  • Reply
   Artgardo
   25. Вересня 2017 at 13:55

   Многим нравится)) Но больше всех зработает естественно гугл) Да и зачем свой сайт засорять, особенно если на хостинге) Понимаю если бесплатный сайт, я тоже была на обычном вордпресс, понятно что там могла быть реклама))) На сайты без рекламы приятней заходить)

 • Reply
  Вика
  26. Вересня 2017 at 11:19

  Большое спасибо за ценную рекомендацию. Засорять блог конечно же не хочется такой вот рекламой!

  • Reply
   Artgardo
   28. Вересня 2017 at 15:13

   спасибо за визит 🙂

 • Reply
  Anya Dryagina
  29. Вересня 2017 at 23:48

  Там можно ставить настройки, чтобы реклама была только по теме, например “мода”, но я тоже, если честно, не вижу смысла из-за копеек блог засорять этими окнами, потому что действительно, можно заработать таким образом только огромным порталам с громадной аудиторией.

  • Reply
   Artgardo
   11. Жовтня 2017 at 17:41

   Я видела, настроила. Но как-то даже неприятно, когда видишь рекламу того, чем не пользуешься((( Есть конечно и те, кто на такой рекламе хорошо зарабатывает, но это наверное единицы. Я вот рекламные ссылки на сайтах не открываю. Надо сначала подумать, а ты бы зашла по ссылке?))) Если нет, то и не надо мусорить свой сайт))) Я захожу только на ссылки, если в блоге стоит: “посмотрите тут”. Живая ссылка которую ты сама вставила))

  Leave a Reply